Vítáme Vás

na stránkách internetového časopisu MotorBike. Ano, je to tak, říkám časopisu. Naším cílem bylo totiž vytvořit webové stránky tak, aby se ve všech směrech podobaly motoristickým časopisům vycházejícím na papíře. Na této adrese budete pravidelně nacházet testy motorek, novinky, sport, srazy a postupem času další a další věci, které patří neodmyslitelně k životu motorkáře. Když teď víte, o co nám jde, jistě také chápete, že se to bez Vaší čtenářské pomoci neobejde. Jestli Vám tedy alespoň trochu záleží na tom, aby se na této adrese začal formovat nejlepší český časopis o motorkách, ke kterému se dá na internetu dostat, pište, pište a ještě jednou pište. Pište náměty, pište kritiku, ale pište nám i zážitky z dovolených, ze závodů, srazů a vůbec ze všech aktivit, kde se vyskytl alespoň náznak motorky. Doufáme, že se Vám tu bude líbit (Jakie s Radimem pro to udělali co mohli) a že na naše stránky budete chodit rádi.

                                                                                                        Kevin

Radim

 

Je to náš grafik, celkovej dizajn časáku má na triku. Je to vlastně takový jelito, který se pořád blbě tlemí. K tomu, abyste ho naštvali byste mu museli nejmíň useknout nohu. Je to automechanik, kterej nějakým nedopatřením (asi úplatek) udělal maturitu. Do opravy k němu bych si nedal ani rudlík a asi proto dělá profesionálního grafika. Má svoje studio a pořád simuluje nějakou práci. Pěkně nám s tím pije krev.

Jake

 

Webovej tvořič. Když nám budete nadávat, že něco nefunguje, tak si to vypije právě von. Je to kulturista, kterej sportuje asi dvanáct dní v tejdnu a je to na něm bohužel vidět. Studuje mechatroniku na liberecký vejšce a umí strašně rychle počítat. Motorkám se radši vyhejbá a jezdí furt na kole. Kevin s Radimem ho v tom podporujou, protože kdyby jezdil s nima, nesbalili by žádný holky. Všechny by šli po Jakeovi

Kevin

 

Má na starosti většinu textu a vůbec všechny průsery jsou jeho vina. Chodil s Radimem na středku a je totálně namachrovanej. Plácá se teď od jednoho média k druhýmu, od televize přes časáky, až k internetu a trapně si myslí, že mu to jde. Jezdí na motorce už strašně dlouho a teď se marně snaží vydělat na další v řadě. Tentokrát by to měl být Voxan. Když budete mít k jeho textům nějaký výhrady, napište nám a dostane čočku.

Somik

 

Velkej chlápek co vypadá na čtyřicet, ale je to "holobrádek". Tvrdíme že je skalní motorkář, bohužel ale nikdo z nás přesně neví co je to "S.K.A.L.N.Í.". Všichni tipujem, že je to něco se skalením-se, ale profesor Somerauer na to nechce slyšet. Tahle osoba měří dva metry a váží dva metráky, takže je celkem pochpitelný, že se trápí jízdou na chopperu. Má sice i divný vize o jinejch strojích, ale pochopte touhy a přání opice co jezdí na motorce..

Víťas

 

Student VŠ a motorkář každým coulem. Objíždí srazy, natřásá se před holkama a dokonce jezdí na mašině i na dovolenou, což by nebylo tak neobvyklý kdyby nevlastnil Jawu. Je to sportovec a chce dělat akrobacii na lyžích. Já jsem ho ale nikdy neviděl ani běžet, ba ani jet na kole, takže možná jenom kalí vodu aby vypadal in. Každopádně články píše levou zadní a to je to, co potřebujeme. Jen ta spolehlivost, ta chybí!

Karlos Ramirez

 

Tenhle Mochomůr nedělá nic a hlavně nikomu nic. Je to podpora a maskot redakce, a udržuje dobrou náladu. Slíbil sice, že si vezme na starosti srazy, ale jak se toho zhostí, to asi neví ani on sám. Má skútra od Yamahy a kombinuje to s horským kolem. Na chleba s máslem si vydělává jako správce sítě. Motorku by sice chtěl, ale nejvíc by mu vyhovovala asi Honda Silverwing. Prej se rozhodne teprv až zbohatne.